Projekt i arażacja

Przestrzeń i harmonia

W naszej usłudze znajda Państwo również usługę wykończenia swojego wymarzonego mieszkania czy domu. Oferujemy współprace z najlepszymi specjalistami którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży aranżacji wnętrz i remontów. Wykończenie mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań, wymaga dużego profesjonalizmu i otwarcia na potrzeby Klienta. Oferujemy fachową i kompleksową pomoc, uwzględniając Twoje osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalamy indywidualnie. Na życzenie klienta zaczniemy od wykonania wizualizacji i projektu wnętrza. Przygotujemy kosztorys prac remontowo-budowlanych, zapewnimy wykonawstwo i stały nadzór architekta do zakończenia prac „pod klucz”.
Zlecenia wykonujemy na terenie całego Trójmiasta.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi ludźmi dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w zarzadzaniu apartamentów. Nasz zespół to świetnie zgrani ludzie którzy mogą pracować zarówno razem jak i osobno w zależności od tego jakim dysponujesz czasem na wykończenie swojej nieruchomości.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym biurem!

15

Realizacje

SOPOT CENTRUM I

Nieruchomość na parterze o powierzchni 63m. W celu optymalizacji najmu udało nam się zaprojektować apartament z trzema niezależnymi sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami. Remont wymagał tez wymianę całej instalacji CO oraz instalacji elektrycznej.

Zobacz realizacje

SOPOT CENTRUM II

Nieruchomość na 2 piętrze o powierzchni 52m. Ograniczeniem była zbyt mała liczba okien ale udało nam się to rozwiązać stosując luksfery które pozwoliły na doświetlenie sypialni. W celu optymalizacji najmu udało nam się zaprojektować apartament z dwoma niezależnymi sypialniami i salonem z aneksem kuchennym.

Zobacz realizacje

SOPOT CENTRUM III

Nieruchomość na 1 piętrze o powierzchni 65m. W celu optymalizacji najmu udało nam się zaprojektować apartament z trzema niezależnymi sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami. Remont wymagał tez wymianę całej instalacji CO oraz instalacji elektrycznej.

Zobacz realizacje

SOPOT CENTRUM IV

Nieruchomość na 1 piętrze o powierzchni 63m. W celu optymalizacji najmu udało nam się zaprojektować apartament z trzema niezależnymi sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami. Remont wymagał tez wymianę całej instalacji CO oraz instalacji elektrycznej.

Zobacz realizacje

SOPOT CENTRUM V

Zaadoptowane poddasze o powierzchni 120m. Generalny remont z wymianą wszystkiego. Projekt nagrodzony przez tygodnik murator za najlepszą aranżacje poddasza w 2018. Powstały 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, część biurowa i 2 łazienki.

Zobacz realizacje

SOPOT CENTRUM VI

Nieruchomość na 2 piętrze o powierzchni 36m. W celu optymalizacji najmu udało nam się zaprojektować apartament z dwoma niezależnymi sypialniami, salonem z aneksem kuchennym. Remont wymagał tez wymianę całej instalacji CO oraz instalacji elektrycznej.

Zobacz realizacje