Zarządzanie najmem

victus

Szanowni Państwo,
Rosnące zapotrzebowanie gości na apartamenty o wysokim standardzie wzmaga potrzebę ciągłego rozwoju oraz poszukiwania nowych nieruchomości. Właściciele mieszkań współpracujący z firmą Victus Apartamenty czerpią wiele korzyści powierzając specjalistą swoje apartamenty do obsługi. Przygotowane dla Państwa są uczciwe i jasno określone warunki współpracy.

Od 2009 roku z powodzeniem kompleksowo zarządzamy nieruchomościami na terenie Sopotu, oraz od roku 2019 na terenie Gdańska. Nasi klienci to osoby prywatne a także korporacje, które wynajmują apartamenty w Trójmieście. Dysponujemy bazą stałych klientów, którzy wciąż szukają nowych mieszkań na krótkie oraz długie terminy.

Posiadają Państwo mieszkanie na terenie trójmiasta, ale nie mają czasu, by zająć się organizacją jego najmu, cenią Państwo sobie wygodę i maksymalną oszczędność czasu, przy jednoczesnym osiąganiu wysokich zysków? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i propozycji współpracy. Więcej szczegółów znajdą Państwo bezpośrednio na stronie www.victus-sopot.pl

Państwo przekazujecie nam swoje mieszkanie-my zajmujemy się resztą
Bezpiecznie i pewnie – Victus Apartamenty

Pobierz biuletyn

Galeria Miasto Pasja Sport